Jak pracuję ?

Witam na tej części mojej strony gdzie dowiecie się czegoś więcej na temat mojej pracy, moich sposobów na działanie oraz dlaczego nie jestem zwolennikiem gotowych ofert.

Zajmuję się dobrą zabawą, wszędzie tam gdzie mnie potrzebujecie, zależnie od sytuacji jestem konferansjerem, Dj’em, wodzirejem, animatorem czy też zwykłym gościem od muzyki.

Didżej, Miksowanie, Muzyka

Jako Didżej, staram się grać zawsze najlepsze kawałki wyznając zasadę

Skoro możesz zagrać wszystko to nie graj byle czego

Mistrzem miksowania muzyki nie jestem, ale potrafię połączyć i zgrać ze sobą fajnie kawałki.
Nie skreczuję, chyba że nikt nie patrzy 😉
Za to wiem czego potrzeba nam na parkiecie żeby „było dobrze”.

Nie jestem wielkim fanem muzyki Disco, zresztą ciężko byłoby powiedzieć że jestem fanem jakiejkolwiek konkretnej muzyki. Po prostu lubię to co wpadnie mi w ucho, lubię szukać nowych smaczków i brzmień. A na waszych przyjęciach muzyka zależy również od was. W końcu to wy rządzicie 🙂

Wodzirej / Konferansjer

Nie uważam abym miał świetny głos, rodem z radia. Chociaż już słyszałem takie opinie za które bardzo dziękuję. 🙂

Lubię natomiast gadać..  z wami, waszymi gośćmi i każdym kto raczy ze mną pogawędzić. Lubię kontakt z wami, a wyjście do was zrobienie z wami, odjazdowego układu albo zabawy daje mi tyle samo, jak nie więcej, frajdy co wam.

Nie jestem nachalny w tym co robię, jeśli widzę że coś nie wychodzi to nie będę natrętnie organizować zabaw które mogą się wam, lub waszym gościom nie spodobać.

Oczywiście wszystkie zabawy oraz inne urozmaicenia ustalimy razem w trakcie naszych rozmów, jeśli taka będzie wasza wola. Jeśli zostawicie to w moich rękach z uśmiechem postaram się was zaskoczyć. 🙂

Dlaczego nie mam gotowej oferty ?

Jestem sobą, a moje sumienie mówi mi żeby nie traktować każdego przyjęcia jednakowo. Dla mnie każde przyjęcie jest inne, wyjątkowe i moim zdaniem zasługuje by podejść do niego indywidualnie. Bo każdą zabawę tworzą ludzie, miejsce i obecna chwila w której się bawimy. I tak jak pisała W. Szymborska:

Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy.

Tak więc skoro nie będzie dwóch takich samych przyjęć dlaczego miałbym wysyłać tą samą ofertę na dwie różne imprezy ?
Pozostawię to pytanie bez odpowiedzi 🙂

Kreatywność, indywidualność

Lubię razem z wami kombinować i tworzyć indywidualny charakter przyjęcia, tak żebyście mogli poczuć że to jest właśnie wasze wesele. Które zarówno wy, ja czy wasi goście będziemy na długo wspominać własnie dzięki tym, akcentom które nadadzą mu niepowtarzalny charakter.

Scenariusz, Prowadzenie, Zabawy, Muzyka

Każdy z tych elementów może zostać dopasowany do waszych oczekiwań, tak aby było wyjątkowo.
Wspólnymi siłami dobierzemy kluczowe punkty wspólnej zabawy i stworzymy jedyny w swoim rodzaju plan działania. Ustalimy ramy muzyczne w których chcemy się bawić razem z gośćmi, rozmówimy na temat konkursów i zabaw. Chyba że chcecie mieć ode mnie niespodziankę 😉

A może planujecie coś nietypowego ?

Uwielbiam słuchać waszych pomysłów, wszelkie udziwnienia, szalone rzeczy, nietypowe idee, są mile widziane.  Pogadajmy o tym i zrealizujmy je.

Czego nie lubię i nie robię

Mówię stanowcze:
Nie dla konkursów ingerujących w czyjąś intymność,
Nie dla zabaw „macanych”,
Nie dla zabaw w których ktoś może się poczuć upokorzony.
Era tych zabaw już minęła i proszę was nie wskrzeszajmy ich niepotrzebnie.
Oraz nie dla muzyki która znajdzie się na waszej czarnej liście. 😉