Q&A – Najczęściej zadawane pytania.

Jasnowidzem nie jestem, ale czasem zdarza mi się czytać wam w myślach. Dlatego przygotowałem kilka odpowiedzi na pytania które pewnie was dręczą.

Jaka jest cena za … ?

Ceny ustalam indywidualnie w zależności od rodzaju, terminu, czasu trwania przyjęcia, liczby gości itd.
Nie mam jednej i stałej stawki. Za to mogę powiedzieć, że nie należę do tych najdroższych ale też nie do najtańszych.

Pewnie znajdziecie kogoś kto zagra wam nawet za „dwie stówki” ale.. to nie ja.

Jak wygląda u Ciebie rezerwacja terminu ?

Rezerwację dzielę na dwa etapy: Wstępną i Stałą.
Rezerwacja wstępna zaklepuje wam termin przez tydzień od czasu jej złożenia.
Możecie jej dokonać telefonicznie, e-mailowo lub też jakąkolwiek drogą kontaktu jaką mnie złapiecie.
Rezerwacja stała następuje po spisaniu przez nas umowy i wpłaceniu zadatku, wtedy też macie pewność, że w danym terminie jestem tylko wasz.
Umowę dla wygody podpisujemy korespondencyjnie przez e-mail.

Jakie imprezy grasz / prowadzisz ?

W całej mojej „karierze” (chociaż lepiej czuję się pisząc przygodzie), zagrałem mnóstwo imprez dla naprawdę świetnych ludzi. Przez ten czas bawiłem się z moimi klientami na weselach, urodzinach, eventach firmowych, prywatkach i wiele wiele innych. Jeśli chcesz widzieć czy miałem do czynienia z daną imprezą to zapytaj 🙂 Nawet jeśli uda Ci się mnie zaskoczyć to mogę obiecać że każde nowe wyzwanie będę traktować z wielką starannością i postaram się żebyśmy mogli się razem świetnie bawić.

Ile osób jest z tobą ?

Zwykle jeżdżę z pomocnikiem (w którego najczęściej wciela się któryś z moich braci). Wiecie ktoś musi wszystko za mnie ponosić 😉 . Jednak równie często wyruszam w pojedynkę. Czasem realizuję imprezy gdy jest nas cała ekipa np. Ja + pomocnik DJ + Wokalistka/Instrumentalista. A zdarzają się sytuacje gdzie jest jeszcze osobny człowiek od nagłośnienia i świateł.

Czy dojeżdżasz na imprezy ?

Taak! Uwielbiam spędzać czas za kółkiem, więc chętnie podróżuję po całej Polsce, moim głównym regionem działania jest pomorze, ale kto wie może właśnie dzięki tobie poznam kolejne świetne miejsce na mapie pełne fajnych ludzi.

Jaki rodzaj muzyki grasz ?

Zwykle gram repertuar który ustalamy razem przed imprezą, jeśli nie dostaję żadnych wytycznych z waszej strony to gram to co uznam za słuszne. A więc tak żeby wszyscy mogli znaleźć na parkiecie coś dla siebie, zarówno Ci którzy lubią szaleć, jak i dla tych którzy lubią się spokojnie pobujać i poprzytulać.

Jeśli chodzi o drażliwy temat Disco Polo to.. lubię zarówno wesela kiedy go nie ma, jak i te kiedy bawimy się, śpiewamy i szalejemy przy tych nutkach.

Jak wygląda twoje stanowisko pracy?

To jak wygląda moje stanowisko możecie zaobserwować na zdjęciach, podstawową moją zasadą w tym segmencie jest.. grać tak jak przeciwnik mi na to pozwala. A więc w skrócie ile mam miejsca tyle staram się jak najlepiej spożytkować. Fajnie jest mieć szeroką i otwartą przestrzeń dla siebie i moich zabawek, jednak czasami zdarza mi się wciskać w ciasny kącik tylko po to żeby zostawić dla was miejsce do tańców i hulańców.
Jestem osobą która lubi dopasowywać się do klimatu i rozmiaru sali. Ponadto nie korzystam z żadnych wielkich banerów i innych obciachowych reklam które po prostu szpecą.

Czy ustalamy razem rodzaj i ilość zabaw ?

Oczywiście wszystko ustalamy jeśli taki mamy plan działania, chociaż moim ulubionym sposobem pracy jest spontaniczność i czasami niektóre zabawy powstają z waszą pomocą na miejscu. Osobiście nie prowadzę zabaw które mogą byc niesmaczne bądź ingerują w czyjąś intymność. Całe szczęście te zabawy powoli przechodzą do lamusa i proszę was.. nie wskrzeszajmy ich bez potrzeby. W końcu jest sporo świetnych zabaw które mogą je zastąpić.

Czy można zobaczyć nagranie z prowadzonej przez Ciebie imprezy ?

Nagrania które są do obejrzenia możecie znaleźć na stronie bądź na moim Facebook’u.
Oczywiście jeśli chcecie inne nagrania to mogę przynieść je na nasze spotkanie, jednak z uwagi na to że kamerzysta na imprezie to powoli rzadkość, a większość tych nagranych smartfonami przedstawia taką sobie jakość (od której czasami aż oczy bolą) to jest ich coraz mniej.

Masz więcej pytań?

To śmiało odezwij się do mnie, napisz, zadzwoń, wypytaj, porównuj i szukaj oferty która Ci się spodoba.
Ostatecznie to ty tu rządzisz.